Sensity
Sensity

Серія віконних систем «Sensity» розроблена на базі алюмінієвого профілю з декоруванням накладками з масиву деревини. Такі конструкції поєднують в собі всі переваги сучасних конструкції, і дозволяють досягти необхідних стилістичних концепцій в дизайні приміщення.

Преміальні вікна серії «Sensity» розроблені на основі широко відомої енергозберігаючої системи «Concept System 86HI». При цьому, базова конструкція доповнена декором з масиву італійської деревини, який можна встановити на завершальних етапах внутрішнього ремонту. Дана особливість дозволяє уникнути багатьох проблем з цілісністю поверхонь при проведенні обробки, фарбування та інших маніпуляцій в області ремонту. В якості опції ми пропонуємо установку особливих ручок PuRity, розроблених відомим італійським дизайнером Лео Ді Карло.

Термоізольовані алюмінієві вікна даної серії підходять для об’єктів, розташованих на значній висоті або в прибережній зоні. Можливо виготовлення конструкцій для прорізів великої площі з масою стулки не більше 180 кг і висотою до 2,6 м. При цьому, дану конструкцію легко можна укомплектувати двокамерним склопакетом без втрати естетичної складової.

Комфорт

Система легко встановлюється, і здатна забезпечити комфортну атмосферу навіть в екстремальних погодних умовах. Високі показники енергозбереження, воздухонепроникність і водонепроникність дозволяють створювати і підтримувати комфортний мікроклімат в будь-якому приміщенні.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця