MasterLine 8
MasterLine 8

Створено для майстрів

Двері MasterLine 8 пропонують широкий ряд високоізолірованних, надійних компланарних дверей, які відповідають сучасним вимогам безпеки, термоізоляції, міцності, дозволяючи створювати широкі вхідні двері. Двері MasterLine можуть бути виконані із заповненням склопакетами або компланарними панелями; з відкриванням назовні і всередину. Всі моделі дверей доповнюються широким рядом замків, петель, ручок і автоматичних аксесуарів, таких як доступ за відбитками пальців.

Двері MasterLine створені відповідно до сучасних вимог. Відмінна герметичність і чудові теплові показники підтверджені сертифікатом Passive Housing для модифікації панельних дверей.

Відносно безпеки і експлуатаційних якостей, надійні двері MasterLine відповідають класу захисту від злому 3, можуть бути виконані в великих габаритних розмірах і вагою до 250 кг, при цьому бути надзвичайно зносостійкі (клас 8 – тест мінімум на 1 мільйон відкриттів).

Унікальна нова віконна система

Система MasterLine 8 відповідає вимогам професіоналів, які цінують відмінні характеристики, довговічність, комфорт і надійність. Це нове покоління інноваційних рішень для вікон відображає нинішні архітектурні тенденції до максимізації денного світла, пропонуючи виняткові рівні ізоляції.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця