CW 86
CW 86

Висока швидкість монтажу
Curtain Wall 86 – це термоізольована фасадна система з покращеними теплотехнічними характеристиками. В першу чергу, матеріал застосовується для будівництва багатоповерхових будинків. На таких проектах швидкість монтажу на майданчику є дуже важливою. Тому CW 86 передбачає рішення, при якому елементи зі скла і алюмінію збираються попередньо в цеху, доставляються в зібраному вигляді на майданчик, де встановлюються за допомогою традиційних кріплень. Таким чином, фасад, як у випадку з панельним будинком, зводиться вкрай швидко.

Система CW 86 передбачає два варіанти скління: касетний (CG), коли скло фіксується за допомогою штапиків; і структурний (SG) з поклейкой скла структурним герметиком. Останній варіант пропонує рівномірну скляну поверхню.

Теплотехнічні характеристики системи, в залежності від вимог і цілей, можуть бути різними. Спеціальні дренажні рішення, наприклад каскадний відведення вологи, підвищує повітря-і водонепроникні якості фасаду. Це ще раз підтверджує можливості застосування системи в умовах, близьких до екстремальних, наприклад, на вітряних узбережжях і великих висотах.

Вікна, двері і сонцезахисні системи Рейнарс можуть бути легко інтегровані в фасад з CW 86. Крім того, на верхньоподвісні і параллельновидвіжние вікна в даній системі встановлюються приводи автоматичного відкривання, що значно розширює можливості вашого фасаду.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця