CW 65-EF
CW 65-EF

Швидкий монтаж і максимальна светопропускная здатність
Curtain Wall 65-EF – це оптимізована система елемент-фасаду з тонкими зовнішніми лініями, яка зберігає міцність і стійкість, необхідні для висотних будівель. Фасад з даного матеріалу легко і швидко монтується на будівельному майданчику, оскільки панелі попередньо збираються в цеху і в готовому вигляді доставляються на будівельний майданчик. Швидкість монтажу, проте, не виключає архітектурну естетику, оскільки в системі CW 65-EF використовуються дуже тонкі профілі товщиною всього 65 мм.

Експлуатаційні характеристики фасадної системи CW 65-EF відповідає найжорсткішим будівельним нормам. Залежно від цілей і завдань для матеріалу, існують різні рівні ізоляції. Дана система передбачає установку двокамерних склопакетів.

CW 65-EF передбачає два варіанти скління: касетний (CG), коли скло фіксується за допомогою штапиків; і структурний (SG) з поклейкой скла структурним герметиком. Крім того, на верхньоподвісні і параллельновидвіжние вікна в даній системі встановлюються приводи автоматичного відкривання, що значно розширює можливості вашого фасаду.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця