CS-86-HI
CS-86-HI

Двері з поліпшеною теплоізоляцією

Енергозберігаюча дверна система «CS 86-HI» виконана з модернізованою ізоляцією за рахунок наявності термомоста, який зберігає геометрію конструкції навіть при істотній різниці між зовнішньою і внутрішньою температурою. Відсутність вигинів дозволяє краще зберігати тепло, а також гарантувати високу воздухонепроникність і водонепроникність двері.

Особлива форма і конструкція застосовується профілю дозволяє виробляти двері для великих отворів, з висотою до 3,0 метрів і шириною до 1,4 метра. Також виробу призначено другий клас стійкості від злому, а під певні об’єкти з інтенсивною прохідністю можлива поставка конфігурацій з підвищеним ресурсом.

Комфорт

Двері на алюмінієвому багатокамерному профілі здатні забезпечити підтримку комфортного клімату в приміщенні навіть при екстремальних погодних умовах. Міцний профіль з термомостом попереджає перекіс полотна, а також забезпечує безперебійну експлуатацію протягом мільйонів циклів відкриттів і закривань.

Безпека

Конструкції привласнений другий клас стійкості до злому, який передбачає захист від злому з використанням класичного господарського інструменту. Такі двері оптимальні для житлових об'єктів.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця