CS 86-HI
CS 86-HI

Висока енергозбереження

Concept System® 86-HI є термоізольованому віконною системою внутрішнього відкривання. Матеріал відповідає найвищим вимогам по ізоляції, безпеки і міцності. Поєднання надійних профілів і багатокамерного термомоста забезпечують виняткову міцність і вдосконалену водо- і воздухонепроницаемость. Система ідеально підходить для застосування в ній двокамерних склопакетів.

Коефіцієнт теплопровідності (Uf) системи знижений до 1,2 Вт / м ² K для звичайної віконної конструкції. Це робить матеріал одним з найефективніших з точки зору енергозбереження на сьогоднішній день. Система CS 86 отримала швейцарські сертифікати енергоефективності матеріалів Minergie® і Minergie-P®. Що стосується безпеки, система CS 86-HI передбачає захист від злому 2-го і 3-го класів, що гарантує найвищий рівень безпеки.

Широкі можливості комбінування вікон із системи CS 86 з дверною системою того ж типу, c розсувний системою CP 155 і дверью- «гармошкою» СF 77 роблять цю систему вкрай універсальної для всіх архітектурних концепцій.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця