CS 86-HI
CS 86-HI

«CS 86-HI» – енергоефективна віконна система на багатокамерному алюмінієвому профілі, який забезпечує дуже високу міцність виробу, а також ефективно захищає приміщення від зломів, витоків тепла, проникнення повітря і води. Оптимальні показники теплоізоляції і звукоізоляції досягаються застосуванням двокамерного склопакета. Коефіцієнт теплопровідності становить 1,2 Вт / м2К навіть для базових виробів даної серії.

Віконній системі присвоєні сертифікати відповідності високим показникам енергоефективності «Minergie» і «Minergie-P». При цьому, конструкція відповідає високим класам зламостійкості.

Систему рекомендується комбінувати з дверними конструкціями аналогічного класу. Високі показники енергозбереження також можна досягти при застосуванні розсувних дверей і зсувних конструкцій, які також представлені на нашому сайті.

Наші фахівці проконсультують, підберуть і розрахують вартість вікон безкоштовно. Просто телефонуйте +38 099 254 22 22 або залиште заявку нижче і ми обов’язково Вам передзвонимо

Комфорт

Віконну систему можна оснастити різноманітними варіантами фурнітури.
Високі показники теплоізоляції забезпечують максимально комфортну атмосферу в приміщенні незалежно від погодних умов. У даній конфігурації застосовані склопакети із змінною прозорістю для створення оптимально комфортної атмосфери в приміщенні.

Безпека

Система відповідає високому класу зламостійкості. Конструкція посилена спеціалізованої арматурою з кріпленням в різних точках, що передбачає відсутність поломок при додатку зусилля протягом п'яти хвилин.

Енергоефективність

Вікно розроблено на базі: багатокамерного алюмінієвого профілю, двокамерного склопакета з енергозберігаючими мультифункціональним склом (можлива зміна ступеня світлопрозорості). Всі сполучення виконані зі спеціалізованими ущільненнями, що істотно збільшує ізоляційні характеристики виробу в цілому.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця