CS 77
CS 77

Дверна система «Elements SS D» розроблена на алюмінієвому утепленому профілі, і підходить для об’єктів різних типів. Можливо виготовлення конфігурацій з системою відкривання «антипаніка», а також зломостійких, пожежобезпечних та куленепробивних конструкцій. У будь-якому виконанні двері мають високий ступінь енергозбереження та міцності.

Вироби цієї серії можна укомплектувати різною фурнітурою із зовнішнім або внутрішнім відкриванням, а також автоматикою з електроуправлінням. Під специфіку і стилістику об’єкта можливий підбір порогів різноманітної висоти. У стандартний модельний ряд входять вироби висотою до 3,0 метрів, а також шириною до 1,4 метра.

Комфорт

Алюмінієва дверна система має високу міцність. Навіть при інтенсивній експлуатації рама перекошується, що мінімізує необхідність в регулярному обслуговуванні конструкції. Завдяки термоізоляційним властивостям, двері здатна зберігати тепло в приміщенні, підтримуючи комфортабельний мікроклімат.

Безпека

Дверні системи відповідають другому і третьому класу безпеки від зломів. Випробування показали, що двері не ламаються навіть при постійному додатку зусилля протягом п'яти хвилин. Крім того, конструкції присвоєно ряд класів вогнестійкості.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця