CS 77
CS 77

Віконна система «CS 77» – спеціалізована розробка, що забезпечує ефективну теплоізоляцію приміщення і його захист від зловмисників. Високий ступінь теплоізоляції дозволяє знижувати витрати на опалення і кондиціонування, а також підвищувати комфортабельність приміщення. Вироби можна комплектувати двокамерними склопакетами.

Система пройшла сертифікацію, і повністю відповідає найбільш передовим європейським стандартам в області звукоізоляції, водонепроникності, повітронепроникності і пожежостійкості. Під індивідуальні потреби замовників, на базі даної конструкції, представлені вогнестійкі і куленепробивні віконні системи. Можлива розробка під стилістику об’єкта. Крім того, вікна, виконані з системи CS 77, в різних модифікаціях відповідають рівням захисту від злому 2-го і 3-го класів, що робить матеріал надзвичайно безпечним.

 

Оптимальна безпека і комфорт

На основі «CS 77» розробляються повнофункціональні рішення з відкриванням стулок всередину або назовні. Для повноцінної комплектації об'єкта систему можна комбінувати з дверними конструкціями, розсувними системами аналогічного рівня і автоматичними вентильованими рішеннями.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця