CS 104
CS 104

Дверна система «CS 104» відповідає найвищим вимогам в області енергозбереження. Алюмінієвий профіль конструкції оснащений термоизолирующей прокладкою і заповненими піною камерами з низькою теплопровідністю. Конструкція з сендвіч-панеллю замість склопакета отримала сертифікат від «Passive House», який передбачає дуже високу енергоефективність вироби, що забезпечує можливість застосування двері для будинків з високими вимогами в галузі енергозбереження.

Крім теплоізоляційних характеристик дверна система також має високу воздухонепроніцаемостью і звукоізоляцією. Експлуатаційні характеристики вироби забезпечують можливість застосування даних дверей на прибережних або висотних об’єктах, де спостерігаються екстремальні погодні умови.

Комфорт

Термоізольована дверна система здатна підтримувати якісний рівень комфорту в приміщенні навіть при екстремальних погодних умовах. Якісні ущільнювачі забезпечують надійний захист від вітру, води і протягів.

Безпека

Конструкція пройшла відповідну сертифікацію, після якої їй присвоєно другий клас безпеки від злому. Всі елементи двері абсолютно безпечні для людини навіть після багаторічної експлуатації.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця