CS104
CS104

Серед останніх розробок особливе місце займає система «CS 104», що відрізняється найбільш високим показник енергозбереження. Це досягається шляхом заповнення термічних мостів і камер між мостами зі склопакетом, спеціалізованим теплоізоляційним матеріалом. При цьому, використовується базова конструкція, яка зарекомендувала себе виключно з позитивного боку.

Енергозберігаюча віконна система даного класу розроблена на базі алюмінієвого профілю. Всі пов’язані елементи конструкції обладнані спеціалізованими ущільненнями, завдяки яким досягається висока воздухонепроникненість і захист від проникнення води. Технології виробництва, якість збірки і матеріалів передбачають можливість використання даних вікон навіть в екстремальних умовах, на об’єктах в прибережних зонах. Крім того, виріб повністю відповідає другому і третьому класу безпеки проти злому ззовні.

Комфорт

Дана віконна система в поєднанні з аналогічними дверними конструкціями і двокамерним склопакетом здатна створити неймовірно комфортну, теплу, безпечну і тиху атмосферу в будь-якому приміщенні. При цьому, надійна фурнітура забезпечить різні варіанти відкриття стулок.

Безпека

Конструкція віконної системи розроблена з урахуванням стійкості до злому. Спеціальна арматура з кріпленням в різних точках забезпечує підвищену міцність і цілісність системи при силовому впливі.

Енергоефективність

Багатокамерна система з профілем, заповненим теплоізоляційної піною, а також двокамерним склопакетом здатна забезпечити мінімальну ступінь витоків тепла з приміщення, істотно знижуючи витрати на опалення. Коефіцієнт термоізоляції не перевищує 0,88 Вт / м2К.

  • ук

    Залишити заявку
    на безкоштовний замір


  • укр

    Замовити консультацію фахівця