Warning: Illegal string offset 'class' in /home/vodogr02/fasad-intex.com/www/wp-content/themes/fasad/functions.php on line 337

Переваги компанії FASAD INTEX

Алюміній широко застосовується в системах скління і дверних конструкціях завдяки малій вазі, високої міцності, стійкості до механічних пошкоджень. Матеріал абсолютно нейтральний до дії вологи і ультрафіолету, завдяки чому вироби з алюмінію володіють найбільшим терміном служби з повноцінним збереженням характеристик і споживчих якостей.

Алюминиевые оконные и дверные конструкции подходят для любых объектов и видов помещений. Для зимних садов, балконов, независимых входных групп подойдут конструкции на базовом профиле, который не отличается высокими теплоизоляционными характеристиками. Для отапливаемых (кондиционируемых) помещений целесообразно использовать более дорогостоящий «теплый» профиль, энергоэффективность которого достигается за счет наличия тепловой прокладки и многокамерной компоновки.

01. сервісна підтримка

Конструкції з алюмінію не вимагають додаткового зміцнення, що істотно спрощує виготовлення складних просторових систем або панорам великої площі.

02. Гарантія 10 років

За рахунок високої міцності матеріалу, алюмінієвий профіль має меншу товщину, ніж аналоги з ПВХ або дерева. В результаті істотно підвищується естетична складова і светопропускная здатність конструкцій.

03. Якісний монтаж сертифікований персонал

Алюмінієві конструкції можна застосовувати для облаштування вхідних груп без капітального армування, а також для скління великих площ (панорамні фасади багатоповерхових будівель, зимові сади).

04. фахівці з 10-ти річним досвідом роботи

В асортименті виробників можна підібрати оптимальну по стилю і колірній гамі конструкцію, а також зовнішній вигляд застосовуваного профілю.

05. кваліфіковані консультації

Алюмінієві профілі можна розробити індивідуально для конкретного проекту або адаптувати під вимоги існуючої будівлі.

06. Ліцензійний софт, наданий виробником

Конструкції практично не вимагають обслуговування за винятком класичної мийки для підтримки необхідної стилістики.

07. Легко комбінуються

Для досягнення певних ефектів алюмінієві системи легко комбінуються з дерев'яними або ПВХ конструкціями.

08. Стійкі до вогню

Вироби мають високу протипожежною безпекою, і не сприяють поширенню пожежі.

09. Стійкі до злому

Міцність матеріалу в поєднанні із застосуванням посилених елементів забезпечує високу ступінь вломоустойчівості.

Форми і розміри

Форми і розміри

Специфіка алюмінієвого профілю забезпечує можливість виробництва систем будь-якої форми. Так, дуже популярні вікна арочної форми і різноманітні 3D об'ємні фасадні системи. Крім того, алюмінієві вікна та двері можна оснастити будь-який фурнітурою, що забезпечує найширший асортимент варіантів відкривання стулок.

На базі алюмінієвого профілю можна виконати конструкції малого і великого розміру. Міцність матеріалу дозволяє проектувати і реалізовувати підйомно-розсувні дверну систему великих масштабів.

укр

Замовити консультацію фахівця